Adres:F.H. ART - ASTER
ul. Ciecierz 13, 43-170 Łaziska Górne
Poland
Telefon:+48 32 3227320
FAX:+48 32 3227320
Mobil:+48 501 092 365

W razie jakichkolwiek wątpliwości bądź fascynacji naszą kolekcją skontaktuj się z nami. Zawsze chętnie odpowiemy na Państwa pytania i staramy się udzielać jasnych odpowiedzi na każde zadane zapytanie. Miło nam otrzymywać e-maile od klientów stałych i nowych.

Mamy pasję do tego co robimy i mamy nadzieję, że Państwo również są zafascynowani naszą biżuterię jak my. Staramy się ciągle coś zmieniać w naszej ofercie i ją wzbogacać o nowe niekomercyjne wzory. Jeśli Państwo oczekują wykonania wyjątkowego projektu to prosimy o przesłanie koncepcji a my postaramy się wykonać ją w miarę możliwości na indywidualne zamówienie.

Pamiętaj, aby mieć na nas „oko” albo jeszcze prościej kliknij tutaj, a twój wniosek zostanie dodany do naszej listy mailingowej. Pozwoli to nam pozostać z Tobą w stałym kontakcie e-mailowym, powiadamiać Cię o nowościach, specjalnych akcjach promocyjnych lub wyprzedażach.

Dziękujemy Państwu za wizytę w naszym sklepie internetowym i czekamy na spotkanie z Państwem w przyszłości.

Zapraszamy

Zespół ART-ASTER

Strona główna · Kontakt · Regulamin · Polityka prywatności · Sprzedaż hurtowa · Wyjątkowe opakowania · Wysyłka i płatności